Nasty Bass/Rave Culture

Podujatie Stropkov

◄Nasty Bass/Rave Culture►◄Varchy´s Bar [SP]►

֎ Známa parta z východu Rave Culture zavíta so svojími nechutnými setmi do Stropkovského Varchy´s Baru už v piatok 23.9.2016 pod taktovkou Nasty Bass.

֎ Môžeš očakávať lajnap plný rôznych subžánrov, ale aj tradične obľúbenych neuro ,,deklov,,. Nezabudli sme pozvať aj špeciálneho hosťa s veľmi, VEĽMI špeciálnou show !

֎ RAVE Culture ֎

֎ Flipologic
mená ako Tripologic a Fliper sa spojili a vytvorili toto kolabo. Každý je výnimočný svojou špecifickou selekciou. Ich sety sú pestré plné deepového soundu, jump upu, dance flooru a neurofunku. Svoju show hrajú z štyroch playerov a supportovali mená ako Annix, The Sect, Sinister Souls či Komander Ground.

֎ FAYES
sa začala venovať DJingu v októbri 2015 a odvtedy si stihla zahrať s top menam slovenskej bassovej scény ako Konex, Inkwall, Komander Ground či Upraiser. Jej sety sú zásadne pestré a multižánrové. Na Slovensku je priekopníčkou basshousu a jungleterroru, avšak na párty pravidelne vytiahne vychytávky ťažkého kalibru zo sveta trapu, grimeu, elektra a množtva nedefinovateľných bass štýlov.

֎ Acid
Mladý 18-ročný DJ sa ku svojej vášni dostal začiatkom roka 2015, začo vďačí najmä zakladateľovi Epic Brains DJ Opaque-ovi, ktorý ho zlákal na tieto chodníčky. Pravidelne hráva na rezidentských parties najmä na východnom Slovensku. Oslovujú ho hlavne silné bassy deepového drum and bassu, no jeho selekcia pozostáva aj z množstva iných žánrov.

֎ Trovix /Epic Brains/
je mladík, ktorý obľubuje tvrdšie žánre, ktoré často presahujú 200bpm. Aktívne hráva dva roky, učil sa pod krídlami Epic Brains crew a neskôr sa pridal aj do Rave Culture. Tieto dve crew spáchali nejednu masívnu párty a festival. Našľahá vám energický set plný rýchlych plechov.

֎ Inkoust

֎ SPECIAL GUEST SIVE[3.33]

Časový lineup bude zverejnený týždeň pred eventom.
---------------------------------------------------------------
֎ Vlez: 3 €


֎ by 3.33

Miesto konania podujatia: Varchy's Bar, Hlavná 48, Stropkov
Dátum začiatku podujatia: 23. Septembra 2016 21:00
Dátum ukončenia podujatia: 24. Septembra 2016 04:00
Pravdepodobné súradnice: 49.2049N 21.6514E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia ◄Nasty Bass/Rave Culture►◄Varchy´s Bar [SP]►

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
FEST FAJNÝ FEST 2020
Overené podujatieFEST FAJNÝ FEST 2020
Kaštieľ Strážky, Spišská Belá
Richard Müller - Leto 2020
Richard Müller - Leto 2020
KEŽMARSKÝ HRAD, Kežmarok
KABÁT TOUR 2020
KABÁT TOUR 2020
Zimný štadión, Poprad